Історія компанії Зв'язокТелекомБуд

Дорогу здолає той, хто іде

Шановний Замовнику!

Підприємство «ЗВ’ЯЗОКТЕЛЕКОМБУД» засновано в 2003 році в м. Києві як підприємство, яке має на своїй меті в першу чергу реалізацію комплексних проектів на телекомунікаційному ринку України.

На початку своєї професійної роботи діяльність компанії була зосереджена в основному на постачанні професійного телекомунікаційного обладнання відомих світових виробників на ринок України та монтажу і пуско-наладці цього обладнання на об’єктах замовників. Зокрема компанія зосередились на постачанні обладнання Lucent Technologies, Siemens,Cisco, ECI, Raisecom, постачанні АТС операторського класу типу «Элком» (виробник м. Санкт-Петербург) та обладнання інших виробників. Для монтажу та запуску змонтованого обладнання нашим підприємством також забезпечувалось постачання необхідних матеріалів: кабельна продукція, муфти, кросове обладнання тощо.

Основними замовниками послуг нашого підприємства в той час були інтернет-провайдери та оператори зв’язку та їх філії в різних містах України. Зокрема серед них можна було виділити взаємодію з Голден.Телеком, Велтон.Телеком, Цифрові глобальні телекомунікації, Комстар.Україна, деякі філії ПАТ Укртелеком, ПАТ Укрвуглетелеком, Кримтел, МВС України, підрозділи ДСНС України в м. Донецьку, Кримські електромережі, та інші.

З метою розширення можливостей та номенклатури послуг, які б можна було запропонувати замовникам на ринку, підприємством було отримано ліцензію на виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, виконання функцій Генерального підрядника тощо. Це дозволило нашій компанії напряму та із залученням підрядних організацій приступити до реалізації проектів з монтажу та будівництва ліній зв’язку як внутрішніх так і зовнішніх з прокладанням оптичного та мідного кабелю як в міській телефонній мережі так і на ділянках міжміських мереж зв’язку. Цей крок значно збільшив коло питань, по яких наше підприємство змогло вести діалог стосовно реалізації проектів із потенційними замовниками та значно збільшив саме коло замовників.

Природньо, що застосування такого підходу дозволило нашому підприємству налагодити співпрацю із крупними корпоративним замовниками та промисловими підприємствами.

При цьому нами значно розширено перелік виконуваних робіт, як от: будівництво ліній зв’язку, СКМ, систем відеонагляду, ремонт телекомунікаційного та іншого обладнання, СКУД тощо.

Завдяки залученню до співпраці професійних фахівців в сфері автоматики та телемеханіки за останні роки нашою командою було реалізовано низку проектів в сфері АСУ ТП та впровадженню систем SCADA на базі обладнання Schneider Electric, Siemens та ін.

Також останнім часом налагоджено співробітництво з польським Інститутом Автоматизації Енергетичних Систем (IASE) м. Wroclarw, який має великий досвід в розробках власних систем АСУ ТП та SCADA та проекти якого забезпечують стабільну роботу енергетичного сектору Польщі.

Таким чином, нашій команді вдалось налагодити сталу роботу по різних напрямках з цілою низкою замовників при реалізації проектів. Серед яких, зокрема, можна виділити Київтеплоенерго, підприємства групи ДТЕК, МВС України, Національна поліція України, Міністерство з реінтеграції тимчасово окупованих територій, Украерорух, Укрхімтрансаміак і інші.

Отриманий досвід та співпраця з провідними розробниками технологічного обладнання дають нам нові можливості та перспективи розвитку нашого підприємства.

Ми пропонуємо професійний підхід, постійне вдосконалення та розширення наших можливостей для реалізації спільних проектів з клієнтами нашої компанії.

З повагою,
Ваш колектив ТОВ «ЗВ’ЯЗОКТЕЛЕКОМБУД»